ul. Płocka 11, Nowa Góra, 09-440 Staroźreby 24 261 81 89 lub 502 497 934 kontakt@parafiagora.pl

VII Diecezjalna Pielgrzymka KŻR – Smardzewo, sobota 8 października 2022 r.

Serdecznie dziękujemy Członkom Żywego Różańca oraz wszystkich czcicielom różańca świętego, którzy wzięli udział w VII Diecezjalnej Pielgrzymce Kół Żywego Różańca w sobotę 8 października 2022 r. do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Smardzewie.

Hasło pielgrzymki: "Jeśli ludzie będą się lepiej modlić, wszystko obróci się na dobro" (słowa wypowiedziane przez Matkę Bożą do dzieci w Gietrzwałdzie). Jej organizatorami są: Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej Płockiej i Diecezjalny Duszpasterz Kół Żywego Różańca – ks. Henryk Dymek.

Program pielgrzymki

10:00 – zawiązanie wspólnoty i przywitanie uczestników pielgrzymki;

10:20 – „Dlaczego powinniśmy modlić się na różańcu” – konferencja o. Mirosława Kopczewskiego, franciszkanina z Niepokalanowa;

11:15 – Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem J. E. Biskupa Mirosława Milewskiego;

12:45 – przerwa na posiłek;

13:15 – modlitwa różańcowa (tajemnice radosne);

14:00 – zakończenie pielgrzymki.

• Hasło: "Jeśli ludzie będą się lepiej modlić, wszystko obróci się na dobro".
  • Intencja: "O pokój na świecie, a szczególnie na Ukrainie".