• ​​​​Adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna w pierwsze niedziele miesiąca na zakończenie Mszy św. o godz. 11:30.
  • Różaniec w każdą środę o godz. 16:30. Różaniec prowadzi osoba świecka, według następującego porządku: pierwsza środa miesiąca – tajemnice radosne, druga środa miesiąca – tajemnice światła, trzecia środa miesiąca – tajemnice bolesne, czwarta środa miesiąca – tajemnice chwalebne. W czasie modlitwy różańcowej spowiednik służy w konfesjonale, gdzie można skorzystać z sakramentu pokuty.
  • Różaniec w październiku w dni powszednie o godz. 16:30, a w niedziele o godz. 11:00.
  • Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w każdą środę po Mszy świętej o godz. 17:00.
  • Droga Krzyżowa w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 16:15.
  • Gorzkie Żale (Nabożeństwo Męki Pańskiej) w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 11:10.
  • Majowe (do Matki Bożej) w maju od poniedziałku do piątku o godz. 16:30, a w niedziele o godz. 11:20.
  • Czerwcowe (do Najświętszego Serca Pana Jezusa) w czerwcu od poniedziałku do piątku na zakończenie Mszy św. o godz. 17:00, a w niedziele o godz. 11:20.

Liturgia Godzin (tzw. liturgia uświęcenia czasu, brewiarz)

Jest to oficjalna modlitwa Kościoła, obowiązkowo odmawiana przez osoby duchowne w intencji Kościoła i świata. Każdy kapłan i diakon powinien modlić się 5 razy dziennie (przy czym poszczególne godziny brewiarzowe można łączyć ze sobą). Wprawdzie Liturgia Godzin obejmuje wszystkich parafian, jednak w szczegółowych intencjach tej modlitwy duszpasterz poleca osoby związane z następującymi częściami parafii:

• Jutrznia – Begno
  • Godzina Czytań – Błażejewice